Galeria

Koszykowa 55 za datę powstania budynku przyjmuje się rok 1903. Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej mieści się tu od 1915 roku. Podwaliny współczesnej urbanistyki Warszawy właśnie tu tworzyli Tadeusz Tołwiński i Jan Olaf Chmielewski, a kontynuowaną do dziś szkołę rysunku architektonicznego ukształtował Zygmunt Kamiński.

Wnętrze restauracji to połączenie współczesnego designu z elementami historii. Ściany wewnątrz restauracji częściowo odsłaniają czerwoną cegłę, z której budynek został wykonany. Kolory wnętrza, drewniane elementy oraz dodatki wraz z kominkiem tworzą ciepłą, przytulną atmosferę.

Restauracja świetnie nadaje się na romantyczną randkę czy wieczorne oficjalne kolacje w większym gronie. Na życzenie naszych klientów przygotowujemy kolacje ze specjalnie dobranym z menu degustacyjnym oraz wine pairingiem.

Niedzielny obiad w gronie rodzinnym? Naszych najmłodszych gości przyjmiemy smacznym i zdrowym menu oraz kącikiem zabaw. W niedzielę zapewnimy im ciekawe zajęcia z animatorem.

Translate »